خوش شانسی

  نه نمی خوام چیزی رو که چند روز پیش نوشتم رو ادامه بدم و اینجا بذارم چون اگه قرار بود اون اینجا باشه تا حالا بود و لابد خوش شانسی من توو همینه که اون اینجا نیست کی می دونه؟ 

  بالاخره جهادی امسال – که خوش گذشت - هم با همه خوبی و بدی هاش همه ضعف ها و قوت هاش تموم شد و باز این تهران لعنتی هرچند انگار امسال قراره سال خوش شانسی باشه.

  هنوز با این یک ساعتی که رفته جلو با این درخت هایی که قبل از رفتنم خشک بودن – و حالا سبز سبز – با این آسمونی که گرفته و آفتابش نمی سوزونه و با این مردمی که از دیدنم تعجب می کنند – ترجیح جهادی به زیارتی - هماهنگ نشدم. 

  امسال توو جهادی فرصت نشد بنویسم و اگر نوشتنی بشم احتمالا خیلی پراکنده خواهد بود دوست دارم بعد از 5 سال جهادی فارغلی به یک جمع بندی برسم از همه چیز – کاشکی – چه 2 سال اول که تقریبا مشاهده کردم چه سال سوم که مسئولیت رفت توو پاچمون چه پارسال که اذیت شدم و چه امسال که خوش گذشت - هنوز حدیثش مفصله - اهرم  تنگ ارم  سرخس  ریگان 1  ریگان 2 و حالا که دارم فکر می کنم توو این 5 سال فقط مصطفی رو می بینم، عین 5 سال قصه از کجا شروع شد؟

خدا

 

خبر مرگ همینجوریش آدم رو یاد مرگ میندازه چه برسه اینکه طرف 3 سال ازت کوچیکتر باشه و درست روز اول سال بهت بگن یکی از 11ی ها مرده خدایش بیامرزد. 

 

/ 6 نظر / 12 بازدید
مقداد

سلام هادی خان. اولاً تشکر خاص از تو و عام از همه. دوم پایه باشیم موضوعی از جهادی بنویسیم. یکی یه چیزی پیشنهاد بده، بقیه هم درباره همون حرفاشون رو بگن. یا علی

صادق

salam, Hadi ye jam bandi e jame az panj saaal tajrobat bekon, va inja benevis, moshtagham bekhoonam, kholase honareto neshoon bede binim baba!!montazeram

مقداد

سلام. پیشنهاد من اینه که حرف کلی نوشتن اول کار سخته. بهتره موردی در مورد اتفاقات امسال و نقدشون بنویسیم. هرکس هم به جمع بندی رسید حرف کلی بزنه. مثلاً دربارۀ برنامۀ سال تحویل، برنامۀ روز تعطیل بین اردو، دهونه، ساعت مطالعه و غیره یا علی

من!

فکر کردن به مرگ... و مخصوصا مرگ جوونا میکشه آدمو!!!! اندکی بهش بیاندیش..[ناراحت]

من!

راستی... من منم دیگه! دکتر بهرامیان!!!

زرین

سلام اینم عاقبت کنجکاوی! موفق باشی. از کاری که باعث میشه جهادی بهتر بشه دریغ نکن.