اس ام اس را خدا آزاد کرد

دانش آموزان متقلب

  مطالعات نشان می دهد بر خلاف منع استفاده از تلفن همراه در محیط مدارس، یک چهارم پیام های کوتاه نوجوانان به منظور تقلب و کمک به همکلاسی ها ارسال می شود.

  یکی از اعضای انجمه اولیا و مربیان ضمن تشکر از مسوولان مخابرات گفت: امیدواریم در باقی سال هم برای جلوگیری از تقلب گسترده، سیتم پیامک قطع باقی بماند.

                                                                    

                                                                       به نقل از روزنامه اعتماد ملی

/ 4 نظر / 11 بازدید
پارسیان کلیک

با سلام و عرض احترام به شما وبمستر گرامی سیستم حرفه ای تبلیغات و کسب درآمد پارسیان ، شما را به فعالیت در این سیستم پیشرفته که حرفه ای ترین و معتبرترین سیستم کلیکی در ایران می باشد ، دعوت می نماید. شما قادر خواهید بود در این سیستم با شرایط بسیار خوب (سه بار پرداخت درآمد در ماه ، سقف پرداخت 14000 تومان و ...) ، کسب درآمد نموده و یا تبلیغات خود را در سایت اعضای سیستم به نمایش درآورده و آمار بازدید سایت خود را به شکلی باورنکردنی و هدفمند افزایش دهید و همچنین از خدمات ویژه اعضا استفاده نمائید. در ضمن توجه داشته باشید که در پارسیان کلیک با نرخ های رویایی روبرو نمی شوید و در این سیستم وعده نرخ های بسیار بالا که حتی گوگل هم قادر به پرداخت آن ها نیست ، داده نمی شود . و سیستم ، کاملا صادقانه با کلیه کاربران کار می کند. توجه : هیچ زیرنویسی برای تبلیغات قرار داده نشده است. با سپاس ارائه توضیحات بیشتر در پایگاه Web Address : http://www.parsian-click.com E-mail : support@parsian-click.com Tel : 00989132852435 اساس کار ما کیفیت است نه کمیت

صادق

[چشمک]

عبدالرضا

وبلاگ قشنگی داری.

مهدخت

153- وبلاگ قشنگی داری !