ايتاليا و مافيا

 

   تبه فوتباله و این پست های اخیر فوتبالی تا دو سه روز دیگم همه می رن خونشون  <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

   خیلی خیلی خوشحالم که پیش بینی احمقانم درست در نیومده و عشقولانه ام از وقتی یادم میاد (جام 94 ) ناکام بوده و حتی پای فینال قهرمانی رو داده  این و اون .

   امسال هیشکی شانس رو به ایتالیا نمی داد حتی من که توو 4 تا می دیدمش اصلا فکر فینال نبودم با اتفاقاتی که قبل از جام افتاده بود و احضار پشت سر هم بازیکنان یوونتوس به دادگاه از کاناوارو و زامبروتا گرفته تا دل پیرو ( چه گلی زد به لمن ) و حتی خودکشی پسوتو( قبلا هافبک راست فوق العاده ای بود و همین زامبروتا مجبور شده بود چپ بازی کنه ) قبل از بازی اوکراین همه ی نگاه ها رو به سمت دیگر تیم ها انداخته بود و چه کردن استقلالی پوش های جهان !!!! و حالا در یه قدمی فینالن و فرانسه ای رو می بینن که از گروهشم به زور اومد بالا 3 تا زد به اسپانیا که با بهترین تیم تاریخش اومده بود و برزیل چاق رو تحقیر کرد و بعدشم یه شاهکار کرد پرتغال (همونی که قرار بود ما جاش بیایم بالا ! ) رو برد ، روح برانکو شاد .

   من همونطوری که امیدی به فینالیست شدن ایتالیا نداشتم حالا هم امیدی به قهرمانی جلوی فرانسه ی چیز شانس ندارم اومدیم و زیدان هوس کرد دوباره خوب بدوئه هانری هوس کرد مثل آرسنال بازی کنه اونم زمانی که آقای گل می شد بارتز سوتی نده ماکلله و ویرا و تورام پرواز کنن یا حتی اون دومنک مربیشون یه دفه زد به کلشو تره زگه رو هم اورد ولی اول و آخرش یه بوفون وایساده توو دروازه کسی به خواب ببینه بهش گل بزنه فقط یه گل خورده که اونم یادش رفت یار خودی هم میتونه نقش گلزن حریف رو بازی کنه .

 

/ 4 نظر / 9 بازدید
سياوش

چرا هرچی تو می نويسی من خوشم می ياد؟

علی

سلام دوست عزيز وبلاگ جالبی داری وبلاگ من هم در مورد درياچه بزنگان خوشحال ميشوم که به ان سر بزنی راستی نظر هم يادت نره

محمد

هادی! اینجا هم ولت نمی کنن! درياچه بزنگان!!! سرخس! مشهد! خراسان!!!! يوهاهاهاهاها!

هادی

محمد آخ محمد اوخ ! آااااااااااااای !